به طراحی , اجرا و نگهداری فضای سبز گروه آیسان خوش آمدید

طراحی و اجرای فضای سبز در تهران

طراحی و اجرای فضای سبز در تهران

طراحی فضای سبز تهران

امروزه شهرهای آلوده و پرجمعیت همانند تهران کمترین فضای سبز را به خود دیده‌اند، تنها این فضاهای سبز به بوستان‌ها، میدان‌های موجود در شهر و… تعلق گرفته است. تا به امروز شرکت‌های اجرا و طراحی فضای سبز بسیاری در جهت ایجاد فضای سبز بیشتر در تهران در تلاش هستند و تاکنون اقدامات زیادی را نیز انجام داده‌اند. برخی از اقداماتی که گروه طراحی و اجرای فضای سبز آیسان خلیلی انجام داده است عبارت‌اند از طراحی محوطه خانه‌ها و عمارت‌ها، طراحی روف‌گاردن، محوطه سازی حیاط ساختمان‌ها با کاربری‌های متفاوت. در ادامه شما را با طراحی و اجرای فضای سبز در تهران بیشتر آشنا خواهیم کرد.

در هنگام طراحی فضای سبز در تهران بیشتر به شکل گیری گل و گیاهان به صورت قرینه روبه‌رو خواهیم بود. ممکن است این طراحی‌ و اجرای فضا سبز در تهران برای یک میدان، پارک، پارک چه و… باشد. عواملی که بر روی طراحی فضای سبز در تهران تأثیر گذار می‌باشد نوع کاربرد آن‌ها، جلوه گر بودن و تردد افراد است. طراحی و اجرای فضای سبز در تهران نیازمند به گیاهانی است که در معرض نور آفتاب دوام بیشتری داشته باشند و نیازمند به رسیدگی و آبیاری به صورت روزانه نباشند.

در مرحله اول طراحی فضای سبز در تهران یک سری چمن کاری صورت می‌گیرد و سپس گل کاری و بوته کاری انجام خواهد شد. گروه طراحی و اجرای فضای سبز آیسان خلیلی با دارا بودن سابقه مفید در این راه می‌تواند هر نوع طراحی فضای سبز در تهران و یا سایر شهرها را برعهده بگیرد.

طراحی فضای سبز در تهران

اجرای فضای سبز در تهران

اجرای فضای سبز و طراحی فضای سبز در تهران و یا دیگر مناطق در کل دو مقوله جدا از یکدیگر هستند که هر یک مراحل و نیازهای خاص خود را دارند، بهتر است به این دو مسئله به صورت جداگانه پرداخته شود. اگر قصد دارید که فضای سبز شما به صورت کامل و ایده آل دیده شود بهتر است به غیر از مراحل طراحی در مراحل اجزا نیز مراحل را بی نقص انجام دهید. تکنیک‌هایی که برای اجرای یک فضای سبز در تهران استفاده می‌شود با توجه به پتانسیل‌های آن فضا تعیین می‌شود، به زبان ساده‌تر نمی‌توان تکنیک‌ها را خارج از چیزی که از مساحت در اختیار داریم پیاده سازی کرد.

در هنگام اجرای فضای سبز در تهران با در نظر گرفتن فضا و محیطی که در دسترس است و ویژگی‌های آن محیط و المان‌هایی که در دست وجود دارد فضای سبز مناطق مختلف و همینطور فضای سبز در تهران را با تکنیک‌های مختلف طراحی می‌شود. به‌عنوان‌مثال در برخی از زمین‌هایی که دارای مساحت بزرگ هستند می‌توان از کاشت چمن اجرای فضای سبز را شروع کرد و به این صورت محوطه سازی سطحی انجام می‌شود.

در بسیاری از زمین‌ها امکان کاشت چمن وجود ندارد که می‌توان با استفاده از درخت، نهال و درختچه‌های مختلف زمین را طراحی کرد. اما فضای سبز در تهران به صورت آپارتمانی این فضا کوچک‌تر از زمین می‌باشد و طراحی و اجرای فضای سبز در تهران با توجه به محیط به صورت گل، گلدان و دیگر المان‌های کوچک انجام می‌شود. آیسان گروپ با دارا بودن سابقه بسیار طولانی در این راه هر نوع فضای بزرگ و کوچک در تهران را به راحتی به صورت ایده آل برای شما طراحی و اجرا خواهد کرد.

 

اجرای فضای سبز در تهران

 

طراحی و اجرای فضای سبز در سعادت آباد تهران

یکی از مناطقی که در منطقه 2 تهران واقع شده است سعادت آباد می‌باشد. این محلات جز محله‌های بالا شهر تهران به حساب می‌آید که یکی از پر طرف‌دارترین مناطق به شمار می‌رود. امروزه جمعیت ساکن در این منطقه روزبه‌روز در حال افزایش بوده. این منطقه یکی از لوکس‌ترین محله‌های تهران بوده که تمامی ساختمان‌ها بوی تازگی و لاکچری بودن به خود گرفته‌اند. گروه طراحی و اجرای فضای سبز آیسان خلیلی طراحی و اجرای هر نوع فضای سبزی را در سعادت آباد به بهترین شیوه برای ساکنین این محله انجام خواهد داد. برای احداث فضای سبز در تهران الخصوص منطقه سعادت آباد همین حالا از مشاوران برتر آیسان گروپ کمک بگیرید.

 

طراحی و اجرای فضای سبز در قیطریه تهران

یکی از محله‌هایی که دارای ویژگی‌های منحصر به فردی می‌باشد قیطریه تهران است. آب و هوای این منطقه زبان زد بوده و دارای ساختمان‌ها و آپارتمان‌های لوکسی می‌باشد که امروزه تمامی ساکنین این منطقه به دنبال اجرای فضای سبز هستند. آیسان گروپ با سلیقه شما بهترین طراحی‌ها را برای فضای مورد نظر در قیطریه به انجام خواهد رساند. منطقه قیطریه یکی از محله‌های قدیمی تهران به حساب می‌آید که در شهرستان شمیرانات قرار گرفته است. فضای سبز منطقه قیطریه که جزیی از تهران است نقش بزرگی در فضای سبز در تهران خواهد داشت.

 

طراحی و اجرای فضای سبز در قیطریه تهران

 

طراحی و اجرای فضای سبز در نیاوران تهران

در منطقه 1 شهرداری تهران شما شاهد محله نیاوران خواهید بود، نیاوران شمالی‌ترین محله ی تهران را به خود اختصاص داده است. این منطقه را می‌توان اعیان نشین و بالا شهر در نظر گرفت. گروه طراحی و اجرای فضای سبز آیسان خلیلی طراحی و اجرای فضای سبز در نیاوران تهران را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد. این منطقه در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز واقع شده است که یکی از بهترین آب و هواها برای اجرای فضای سبز به حساب می‌آید.

 

طراحی و اجرای فضای سبز در زعفرانیه تهران

زعفرانیه جز محلاتی است که در منطقه 1 تهران واقع شده است. این منطقه یکی از محله‌هایی است که در میان بالا شهر برجسته‌تر می‌باشد. این منطقه را می‌توان جز محله‌های شمال تهران و منطقه شمیرانات دانست. منطقه زعفرانیه یکی از مرتفع‌ترین و خنک‌ترین مناطق تهران نام گرفته است که شما به راحتی می‌تواند طراحی و اجرای انواع فضای سبز را داشته باشید. آیسان گروپ با ارائه بهترین خدمات خود طراحی و اجرای فضای سبز را در زعفرانیه تهران انجام خواهد داد.

 

طراحی و اجرای فضای سبز در پاسداران تهران

از منطقه‌هایی که امروزه با وجود برج‌های سفید زیبا و بلند در کنار رستوران‌های گردان خود جان دوباره گرفته است پاسداران نام دارد. این منطقه یکی از محله‌هایی است که دارای ویژگی‌های منحصر به فردی می‌باشد. پاسداران در شمال شرق تهران واقع شده است. آیسان گروپ تمامی طراحی و اجرای فضای سبز در پاسداران تهران را برای شما انجام خواهد داد.

 

طراحی و اجرای فضای سبز در دربند تهران

دربند یکی از منطقه‌های خوش آب و هوا فضای سبز در تهران می‌باشد که پایتخت‌نشینان برای آن که به آرامش برسند و از شلوغی‌ها دور باشند به سراغ این منطقه برای سکونت رفته‌اند. این منطقه دارای منظره‌های طبیعی و لذت بخش می‌باشد که یکی از مناطق زیبا برای اجرای فضای سبز اختصاصی است. گروه طراحی و اجرای فضای سبز آیسان خلیلی با دارا بودن بهترین کارشناسان خود، طراحی فوق‌العاده‌ای را به شما ارائه خواهند داد.

 

طراحی و اجرای فضای سبز در فرمانیه تهران

از دیگر منطقه‌های مرفه نشین قضای سبز در تهران فرمانیه است که در منطقه 1 شهرداری تهران واقع شده است، این منطقه یکی از منطقه‌های شمال شهر تهران به حساب می‌آید. فرمانیه مانند دیگر منطقه‌های شمیران از شهرسازی کهنه‌ای برخوردار شده است. شما می‌توانید طراحی و اجرای فضای سبز را به روش سنتی،  مدرن و اختصاصی در ساختمان و آپارتمان خود را به دست آیسان گروپ بسپارید.

 

جاهای دیدنی تهران

 

تهران

تهران امروزه به شهر سیاسی، اجتماعی و تجاری در ایران تبدیل شده است. این شهر از زمان سلسله قاجار به عنوان پایتخت ایران انتخاب شده بود، امروزه تهران به یکی از پرجمعیت‌ترین شهرهای ایران و دومین شهر پرجمعیت خاورمیانه تبدیل شده است. در ادامه شهر تهران را به صورت مختصر برای شما معرفی خواهیم کرد:

 

 • جمعیت تهران

تهران یکی از پرجمعیت‌ترین شهر در ایران شناخته شده است. این شهر در سال 1395  با سرشماری بالغ بر 8693706 تن جمعیت داشته است و در سال 2018 نیز سازمان ملل متحد این شهر را 38 مین شهر پرجمعیت جهان شناخته است. اما در سال 1401 این جمعیت بسیار بیشتر نیز شده است در حدی که کلان شهر تهران دومین کلان شهر پرجمعیت خاورمیانه می‌باشد.

 

 • آب‌ و هوای تهران

تهران به دلیل داشتن موقعیت جغرافیایی خود دارای آب و هوای 4 فصل می‌باشد. نواحی شمالی این شهر به دلیل نزدیک‌تر بودن به کوهستان دارای آب و هوای کوهستانی است اما دیگر مناطق این شهر به خصوص جنوب شهر دارای آب و هوای گرم و خشک می‌باشد. به صورت کلی می‌توان گفت شهر تهران دارای آب و هوای نیمه خشک است و بیشترین بارش‌های این شهر در فصل زمستان می‌باشد.

 

 • جاهای دیدنی تهران

معمولاً هنگامی که اسم تهران به گوش می‌رسد در ذهن تمامی افراد دود، شلوغی و ترافیک تداعی می‌شود. اما تهران شهری زنده و با هیاهوی خاصی است که در این شهر تمامی افراد در تلاش هستند که زندگی خود را بگذرانند. تهران جز 5 مقصد برتر ایران برای گردشگران در نظر گرفته شده است. تهران پردود دارای جاذبه‌های شهری مدرن و تاریخی بسیاری است که در کنار یکدیگر باعث جذاب‌تر شدن تهران می‌شود. برخی از جاهای دیدنی تهران عبارت‌اند از:

 • مجموعه کاخ و موزه سعد آباد
 • مجموعه کاخ و موزه گلستان
 • مجموعه کاخ‌های نیاوران
 • سر در باغ ملی
 • پارک جنگلی لویزان
 • باغ گیاه شناسی ملی
 • موزه جواهرات
 • برج میلاد
 • پل طبیعت
 • و….

 

 • مراکز خرید در تهران

تهران دارای مراکز خرید بسیار قدیمی و مدرن در کنار یکدیگر است، همین دلیل خرید در تهران را یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های تمامی گردشگران قرار داده است. بازار بزرگ تهران دارای بیش از 105 هکتار مساحت یکی از مکان‌های دیدنی تهران به حساب می‌آید که به عنوان یک اثر ملی به ثبت رسیده است.

بازار سرپوشیده تجریش نیز دارای شهرت جهانی می‌باشد و در فاصله بین میدان تجریش و قدس قرار گرفته است. علاوه بر این بازارهای تاریخی مراکز خرید مدرن و بزرگی مانند  ایران‌ مال در غرب تهران، مگامال در اکباتان، مرکز خرید دنیای نور، بام لند، مرکز خرید قائم در تجریش، پاساژهای میدان ونک و خیابان ولیعصر، مراکز خرید خیابان جمهوری، مرکز خرید تیراژه ۱ و ۲، و… برای خرید بسیار مناسب هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *