مشاوره گیاه پزشکی

_
مشاوره گیاه پزشکی  با توجه به کمبود و آسیب های اجزای گیاه و محصول، علت را شناسایی کرده و برنامه غذایی مناسبی را برای گیاهان تجویز می کند که این برنامه می تواند فصلی و دوره ای باشد. این روش در گیاه باعث زایش برگ، گل و محصول بیش تر می شود و کمبود عناصر گیاه را جبران می کند. با درمان به موقع می توان تا حد زیادی از آسیب های غیرقابل جبران جلوگیری کرد. پس تا زمانی که بیماری گیاه از کنترل خارج نشده و بافت آن آسیب زیادی ندیده، برای درمان آن اقدام کنید. سلامت گیاه به عوامل زیادی از جمله نور، خاک مناسب، دما، تغذیه و شرایط نگهداری بستگی دارد. علاوه بر این ها، آفات گیاهان اغلب به واسطۀ حشرات و کرم ها بروز می کند و شامل قارچ ها، نماتود ها، باکتری ها و ویروس ها می شود. این آفات و بیماری ها گاها رشد و باروری گیاه را متوقف کرده و به بافت آن آسیب می زنند و در نهایت چشم انداز فضای سبز را نازیبا می کنند.

اهمیت گیاه پزشکی

_

گیاه پزشکی برای نگهداری گیاهانِ یک باغ یا فضای سبز و همینطور گل های آپارتمانیِ داخل منزل بسیار مهم است؛ چراکه در صورت بروز این بیماری ها در یک گیاه، امکان انتقال آفت به سایر گیاهان نیز وجود دارد. آفات و بیماری در گیاهان به شکل پژمردگی و پوسیدگی، زرد شدن و ریزش برگ ها، بروز سوراخ و خال های قهوه ای روی برگ، کم پشت شدن برگ ها و گل های کم، سوختن و توقف رشد گیاه، بروز می کند. در صورت مشاهده این علائم فورا برای درمان گیاهتان اقدام کنید.

مشاوره

یک گفتگو دوستانه: مشاوره رایگان در زمینه سلامت گیاهان آپارتمانی توسط متخصصین گروه آیسان

احیا گیاهان

تجویز دارو

متخصص گیاه پزشکی

محدوده فعالیت استانی

_

فعالیت های گروه آیسان در زمینه هایی که نیاز به حضور است محدود به استانهای نام برده میباشد و تنها طراحی و مشاوره خدماتی است که در سراسر کشور توسط گروه فضای سبز آیسان ارائه میشود.

تــهران

البــرز

قــزوین

اصـفهـان

مــازندران

گــیلان

بـرخی پروژه ها
_
پروژه طراحی و اجرای فضای سبز سعیدآباد 3آلاچیق
پروژه-طراحی-و-اجرای-فضای-سبز-سعیدآباد2-
پروژه-طراحی-و-اجرای-فضای-سبز-سعیدآباد-1-باغچه
پروژه طراحی و اجرای فضای سبز زیبا دشت