به طراحی , اجرا و نگهداری فضای سبز گروه آیسان خوش آمدید

چمن مصنوعی

چمن مصنوعی

چمن مصنوعی پوششی جایگزین برای چمن طبیعی در محوطه است که به دلیل مزایایی که نسبت به چمن طبیعی دارد، این روزها بسیار محبوب شده و استفاده از آن رواج پیدا کرده است. چمن مصنوعی همانگونه که از نامش پیداست از الیاف مصنوعی (پلی‏پروپیلن، نایلون، پلی‏اتیلن)، در اندازه ها و تنوع گوناگون تولید می شود. چمن مصنوعی به راحتی در هر مکانی قابل اجراست؛ از استادیوم ها تا مجتمع های مسکونی و تجاری، زمین بازی و … به کار می رود و بر خلاف تصور نه تنها به رنگ سبز، بلکه در رنگ های گوناگونی چون قرمز، صورتی، آبی، سفید و … موجود می باشد.

برتریهای چمن مصنوعی

همانطور که می دانید چمن طبیعی نیاز به رسیدگی بسیار بالایی دارد. آبیاری روزانه و مرتب، چمن زنی و نظافت، احتمال وجود آفت و حشرات بخشی از چالش های چمن طبیعی است. در مقابل نیاز به آبیاری روزانه در چمن مـصنوعی حذف می شود، مقاومت آن دربرابر سرما و گرما بالاست، هزینه کود و آبیاری ندارد، به دلیل حفظ آب و عدم نیاز به چمن زنی باعث کاهش آلاینده های مضر و گازهای گلخانه ای می شود و عمر آن نیز بالاست.

محدوده فعالیت استانی

فعالیت های گروه آیسان در زمینه هایی که نیاز به حضور است محدود به استانهای نام برده میباشد و تنها طراحی و مشاوره خدماتی است که در سراسر کشور توسط گروه فضای سبز آیسان ارائه میشود.

اشتراک گذاری

مقالات بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.