چمن مصنوعی

_

چمن مصنوعی پوششی جایگزین برای چمن طبیعی در محوطه است که به دلیل مزایایی که نسبت به چمن طبیعی دارد، این روزها بسیار محبوب شده و استفاده از آن رواج پیدا کرده است. چمن مصنوعی همانگونه که از نامش پیداست از الیاف مصنوعی (پلی‏پروپیلن، نایلون، پلی‏اتیلن)، در اندازه ها و تنوع گوناگون تولید می شود. چمن مصنوعی به راحتی در هر مکانی قابل اجراست؛ از استادیوم ها تا مجتمع های مسکونی و تجاری، زمین بازی و … به کار می رود و بر خلاف تصور نه تنها به رنگ سبز، بلکه در رنگ های گوناگونی چون قرمز، صورتی، آبی، سفید و … موجود می باشد.

برتریهای چمن مصنوعی

_

همانطور که می دانید چمن طبیعی نیاز به رسیدگی بسیار بالایی دارد. آبیاری روزانه و مرتب، چمن زنی و نظافت، احتمال وجود آفت و حشرات بخشی از چالش های چمن طبیعی است. در مقابل نیاز به آبیاری روزانه در چمن مـصنوعی حذف می شود، مقاومت آن دربرابر سرما و گرما بالاست، هزینه کود و آبیاری ندارد، به دلیل حفظ آب و عدم نیاز به چمن زنی باعث کاهش آلاینده های مضر و گازهای گلخانه ای می شود و عمر آن نیز بالاست.

ویـژگی های چمن مصنوعی
  • مقاوم در سرما و گرما
  • کیفیت الیاف مصنوعی
  • لایه زیره ماتریکس
  • مدیریت و خروج آب
  • گارانتی کیفیت
  • آموزش نگهداری
شـرایط پرداخت

پـــرداخت در 2 قسط دریافت میشود: قسط اول معادل 50 درصد از مبلغ کل در زمان شروع پروژه و قسط دوم در زمان اتمام پروژه از کارفرما دریافت میشود.

مشاوره

یک گفتگو دوستانه: مشاوره رایگان در زمینه طراحی فضای سبز توسط متخصصین گروه آیسان

نگهداری آسان

دارای رنگبندی

سیستم خروج آب

محدوده فعالیت استانی

_

فعالیت های گروه آیسان در زمینه هایی که نیاز به حضور است محدود به استانهای نام برده میباشد و تنها طراحی و مشاوره خدماتی است که در سراسر کشور توسط گروه فضای سبز آیسان ارائه میشود.

تــهران

البــرز

قــزوین

اصـفهـان

مــازندران

گــیلان

بـرخی پروژه ها

_
پروژه طراحی و اجرای فضای سبز سعیدآباد 3آلاچیق
پروژه-طراحی-و-اجرای-فضای-سبز-سعیدآباد2-
پروژه-طراحی-و-اجرای-فضای-سبز-سعیدآباد-1-باغچه
پروژه طراحی و اجرای فضای سبز زیبا دشت