به طراحی , اجرا و نگهداری فضای سبز گروه آیسان خوش آمدید

پروژه طراحی و احداث روف گاردن پاسداران

عکس های بعد از طراحی و احداث فضای سبز روف گاردن پاسداران

پروژه طراحی و احداث روف گاردن پاسداران

عکس های قبل از طراحی و احداث فضای سبز روف گاردن پاسداران

اطلاعات پروژه

پروژه پاسداران یک مجموعه شامل ۵ طبقه است که دیزاین داخلی فضای سبز هر طبقه از آن شامل باکس ها، تولید باکس ها، اجرای باکس ها،زهکش ها، لایه بندی داخل باکس ها، خاک، گل و گیاه و سیستم های آبیاری آن به وسیله مجموعه ما انجام شده است.
این پروژه دارای سه دیوار سبز بزرگ است که هرکدام از این دیواره های سبز در یک طبقه طراحی و جانمایی شده است. همچنین در پشت بام این مجموعه روف گاردن یا باغ گل و گیاه کار شده است که روف گاردن آن توسط چادرهای متحرک کاملا بسته و محفوظ می شود.
در سطح داخلی طراحی و اجرای روف گاردن پروژه پاسداران برای افزایش زیبایی کار از سکوهایی به شکل باکس های باغچه گل استفاده شده است. در ادامه ایزوگام و آب بندی باکس های باغچه ها برای جلوگیری از نفوذ نم و رطوبت به شکل مطلوب انجام گردید.
همچنین قبل از کاشت گل و گیاه در روف گاردن این مجموعه، سطح محل اجراء هم به شکل مناسب لایه بندی گردید. نیروهای مجموعه ما در این پروژه بیشتر بعد از ظهرها کار می کردند یعنی ساعت کار آن ها از 5 بعد از ظهر شروع شده و تا 5 صبح ادامه پیدا می کرد.
دلیل این امر هم فعالیت روزمره نیروهای این مجموعه بود که کار آن ها طبق روال از صبح ها شروع شده تا بعد از ظهر ادامه پیدا می کرد و ما نمی توانستیم در هنگامی که نیروهای آن ها داخل مجموعه مشغول به کار بودند کار انجام دهیم چون ممکن بود به دلیل شلوغ شدن فضای داخلی پروژه، تداخل و ناهماهنگی ایجاد شود.
به همین دلیل نیروهای ما ساعت 5 یا 6 بعد از ظهر کار خود را شروع کرده و ساعت 5صبح کار آنها خاتمه پیدا می نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *