دیوار سبز

_

دیوار سبز که با نام دیوار اکسیژن یا گرین وال نیز شناخته می شود، دیواری عمودی یا افقی است که یکسری گیاه به صورت عمودی بر روی آن کاشته می شوند. این دیوار انتخابی هوشمندانه برای طراحی محل زندگی و کار است. این پنل های گیاهی علاوه بر مزیت های زیست محیطی و کاهش آلودگی هوا، فضا را زیبا و شاداب تر کرده و حس سرزندگی را به محیط می آورند. طراحی و اجرای دیوار سبز را در تمام بخش های خارجی و داخلی یک ساختمان می توان انجام داد. می توانید از آن به عنوان تابلویی در فضای منزل استفاده کنید و یا آن را در حمام نصب کنید و از گیاهان خزه دار رطوبت دوست بهره بگیرید. در هر صورت دیوار سبز مانند عنصری زنده در فضای زندگی شما به آن روح می بخشد.

قیمت دیوار سبز

_

متراژ, نوع گیاهان, المان های استفاده شده   و …. موراد تایین کننده قیمت گرین وال میباشند. جهت کسب اطلاع از قیمت روز دیوار سبز با مشاورین ما تماس گرفته و قیمت بروز این المان فضای سبز را بدست آورید.

انواع دیوار سبز
  • دیــوار سبز پانل های مدولار
  • دیــوار سبز داربست مدولار
  • دیـوار سبز کابلی
  • دیـوار سبز نمدی
  • دیـــوار سبز هیدروپونیک
  • دیـــوار سبز تلفیقی
شـرایط پرداخت

پـــرداخت در 2 قسط دریافت میشود: قسط اول معادل 50 درصد از مبلغ کل در زمان شروع پروژه و قسط دوم در زمان اتمام پروژه از کارفرما دریافت میشود.

مشاوره

یک گفتگو دوستانه: مشاوره رایگان در زمینه گرین وال و شرایط نگهداری آن توسط متخصصین گروه آیسان

طراحی دیــوار سبز

مشاوره انتخاب گیاهان

گارانتی کیفیت

محدوده فعالیت استانی

_

فعالیت های گروه آیسان در زمینه هایی که نیاز به حضور است محدود به استانهای نام برده میباشد و تنها طراحی و مشاوره خدماتی است که در سراسر کشور توسط گروه فضای سبز آیسان ارائه میشود.

تــهران

البــرز

قــزوین

اصـفهـان

مــازندران

گــیلان

بـرخی پروژه ها

_
پروژه طراحی و اجرای فضای سبز سعیدآباد 3آلاچیق
پروژه-طراحی-و-اجرای-فضای-سبز-سعیدآباد2-
پروژه-طراحی-و-اجرای-فضای-سبز-سعیدآباد-1-باغچه
پروژه طراحی و اجرای فضای سبز زیبا دشت