به طراحی , اجرا و نگهداری فضای سبز گروه آیسان خوش آمدید

پروژه طراحی و احداث فضای سبز سعید آباد1

پروژه طراحی و احداث فضای سبز سعید آباد 1

فضای پروژه سعید آباد 1 به همان شکل بوده و فضایی در حدود  ۲۵۰ متر برای آن در نظر گرفته شده بود که کاشت فضای سبز آن به وسیله ما انجام شده است .

اگر به فضای مورد نظر با دقت توجه شود یک قسمت از تنه درخت گردو به چشم می خورد که این قسمت از درخت بین دیوار قرار گرفته است ما از تنه درخت به عنوان یک المان استفاده کردیم و به جای قطع کردن درخت، سعی شد دو طرف دیوارها به  تنه آن متصل شود به  طوری که تنه درخت در جای خودش استوار با قی ماند و تقریبا جزیی از دیوار محسوب می شود.

پایین درخت مورد نظر هم برای آبیاری مناسب به باغچه تبدیل شده‌است. همچنین در  فضای پایین درخت گردو جایی برای نشستن تعبیه شده که در آنجا آتشگاه و سازه های مربوط به آن‌، جا نمایی و احداث شده است. احداث این پروژه زمانی  در حدود سه روز طول کشید‌ است.‌ سه پروژه سعید آباد از نظر مکانی در کنار هم قرار دارند.

‌با توجه به اینکه این سه پلاک ویلا در کنار هم قرار دارند اما طراحی فضای سبز آن ها بسیار متفاوت است. در طراحی و اجرای فضای سبز این سه پروژه سعی شده است از گل ها و گیاهانی استفاده شود که از مقاومت خوبی در مقابل کم آبی برخوردار هستند و حتی المقدور می توانند با شرایط کمبود آب خود را سازگار نمایند.‌

بعد از طراحی و احداث فضای سبز

قبل از طراحی و احداث فضای سبز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *