طراحی فضای سبز

_

فضای سبز معنی و مفهوم های متفاوتی برای افراد مختلفی می تواند داشته باشد. برای افرادی که در آپارتمان زندگی می کنند یک معنا و برای افرادی که در خانه های ویلایی زندگی می کنند معنای دیگری خواهد داشت. یکی از اصول طراحی فضای سبز، پهنه بندی و تقسیم بندی مناسب برای درختان وگیاهان است، یعنی طوری کاشته شوند که پس از رشد نیز همچنان محیط لازم را برای استقرار داشته باشند و آسیب نبینند. طراحی و اجرای فضای سبز کاری تخصصی است که باید توسط متخصصان انجام شود. خدمات طراحی فضای سبز آیسان خلیلی آذر ابتدا با دریافت اطلاعات مورد نظر ماننداقلیم منطقه و نقشه برداری محوطه،متراژ و … اطلاعات لازم را جمع آوری کرده و سپس اقدام به طراحی می کند. طرح در ابتدا به صورت دستی و سپس از طریق نرم افزارهای تخصصی به صورت سه بعدی طراحی می شود.

طراحی فضای سبز

درباره گروه آیـسان

_

گروه  آیسان خلیلی آذر که در زمینه خدمات طراحی ، مشاوره ، اجرا و نگهداری فضای سبز و خدمات کشاورزی فعالیت میکند جهت ارتقای سطح خدمات، تعهدات و فعالیت ها از جمله بهبود عملکرد زیست محیطی خود را متعهد و ملزم به اجرای اصولی کرده که منجربه توسعه فرهنگ زیست محیطی و بسط ارزشهای سازمانی این گروه میشود.

ویـژگی های طراحی
  • طراحی کاملا سه بعدی
  • مشاوره فضا سازی
  • مشاوره انتخاب گیاه
  • تلفیق عناصر بصری
  • هارمونی و ریتم
  • ایده پردازی خلاقانه
  • تحلیل منابع و نیازها
  • تدوین الگوها
  • مختصات دقیق طراحی
شـرایط پرداخت

پـــرداخت در 2 قسط دریافت میشود: قسط اول معادل 50 درصد از مبلغ کل در زمان شروع پروژه و قسط دوم در زمان اتمام پروژه از کارفرما دریافت میشود.

مشاوره

یک گفتگو دوستانه: مشاوره رایگان در زمینه خدمات طراحی فضای سبز توسط متخصصین گروه آیسان

طراحی سه بعدی

مشاوره اجرا

گارانتی کیفیت

احداث فضای سبز

_

 احداث فضای سبز شامل مراحلی است که بایستی به ترتیب صورت گیرند. فضای سبز درویلاها بیشتر از هر جای دیگری به چشم می آیند. دستیابی به یک فضای خوب مطابق با نیازهای کاربران به یک سری فاکتورها و اصول وابسته است که تنها با پیروی از آن ها است که می توان این مهم را امکان بخشید. از طرفی هم طراحی فضای سبز به روش اصولی از چند مرحله استاندارد پیروی می کند که پیگیری آن ها کیفیت نهایی کار بنا بر سلیقه کاربر را تضمین می کنند.بررسی زمین مورد نظر، طراحی اولیه از زمین، اولویت بندی نیازها، طراحی نهایی و اجرای فضای سبز جزء اصول و استانداردهای اجرایی فضای سبز می باشد. بدین منظور گروه طراحی فضای سبز آیسان خلیلی آذر ابتدا با بازدید سایت مورد نظر، بررسی اقلیم منطقه و نقشه برداری محوطه، اطلاعات لازم را جمع آوری کرده و سپس اقدام به طراحی برای احداث فضای سبز می کند.مجموعه آیسان خلیلی آذر در همۀ مراحل و همچنین پس از اجرا شما را در نگهداری و حفظ فضای سبزتان همراهی می کند و کماکان در کنار شماست.

محدوده فعالیت استانی
_

فعالیت های گروه آیسان در زمینه هایی که نیاز به حضور است محدود به استانهای نام برده میباشد و تنها طراحی و مشاوره خدماتی است که در سراسر کشور توسط گروه فضای سبز آیسان ارائه میشود.

تــهران

البــرز

قــزوین

اصـفهـان

مــازندران

گــیلان

بـرخی پروژه ها
_
پروژه طراحی و اجرای فضای سبز سعیدآباد 3آلاچیق
پروژه-طراحی-و-اجرای-فضای-سبز-سعیدآباد2-
پروژه-طراحی-و-اجرای-فضای-سبز-سعیدآباد-1-باغچه
پروژه طراحی و اجرای فضای سبز زیبا دشت